
Kanapa 4-osobowa rozkładana typu express z beżowej tkaniny bouclette - Miejsce do spania 160 cm - Materac 14 cm - CALITO
85×214×94 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratisWymiary 85×214×94 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4949,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 4-osobowa rozkładana typu express z beżowej tkaniny bouclette - Miejsce do spania 160 cm - Materac 18 cm - Miejsce do spania dla 2 osób - szer. 214 x gł. 94 x wys. 85 cm - CALITO
| Szerokość: | 214 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 94 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

85×214×94 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie




Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, głębokość
W magazynieDostawa gratis
87×240×111 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
91×205×86 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
194×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis