

Wymiary 90×160×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3669,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze skrzynią - 160 x 200 cm - Ze stelażem - Konstrukcja: Drewno i płyta wiórowa - Pokrycie: Sztruks - Kolor: beżowy - Wymiary: Dł.226 x Gł.252 x Wys.90 cm - Styl: Współczesny - TIMANO, nowoczesność i elegancja!
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | PASCAL MORABITO |




Retro
W magazynieDostawa gratis



Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


111×155×204 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


113×196×224 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
103×148×213 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
40×168×210 cm, nowoczesna, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie


160×200 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis



Rozkładana
W magazynieDostawa gratis





Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis