

Wymiary 84×160×39 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1339,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Buffet avec 3 portes et 3 tiroirs JALEMO - Matière : Panneau de particules - Coloris : Naturel - Style : Scandinave - Dimensions : L160 x P39 x H84 cm - Adoptez la douceur scandinave avec la collection JALEMO !
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Szufladowe, Drzwiowe |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Skandynawski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Producent | Vente-unique |

17×45×108 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
83×176×40 cm, drewniana, szufladowa
Dostawa gratis
Retro, dębowa, klasyczna
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Szufladowa, klonowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro
W magazynie

Drewniana, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna, skandynawska
W magazynie
84×168×39 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynie
81×138×38 cm, drewniana, szufladowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
Drewniana, rustykalna
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
81×163×38 cm, drewniana, szufladowa
Dostawa gratis
Drewniana, sosnowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, łączona
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, retro, nowoczesna
Dostawa gratis
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
81×163×38 cm, drewniana, szufladowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis