

Wymiary 77×120-240×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2619,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół jadalniany LATSURY rozkładany dla 4-10 osób - Materiały: MDF i fornir jesionowy - Kolor: Czarny - Styl: Nowoczesny - Wymiary: dł.120/160/200/240 x szer.100 x wys.76,5 cm - Nadaj swoim posiłkom wyjątkowy styl ze stołem LATSURY!
| Szerokość: | 120-240 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Jesion |
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Czarna |
| Kształt | Owalne |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, szklana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
⌀ 120-210 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, kwadratowa, solidna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Marmurowa
W magazynie
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, owalna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Skandynawska, metalowa
Dostawa gratis
75×80×80 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana


Okrągła
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis