

Wymiary 213×250×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3059,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa 4-drzwiowa z 2 szufladami z lustrem - Konstrukcja: Płyta wiórowa - Kolor: Biały i naturalny - Wymiary: Szer.250 x Gł.60 x Wys.213 cm - Styl: Nowoczesny - SIDOVIA
| Szerokość: | 250 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 213 cm |
| Rodzaj drzwi | Z lustrem |
|---|---|
| Liczba drzwi | Czterodrzwiowe |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada, Półki |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |


Prosta, pełna
W magazynieDostawa gratis
200×196×58 cm, z lustrem, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, narożna, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Półki, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, narożna, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Klasyczna, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, narożna, głębokość
W magazynie
195×133×52 cm, przesuwana, drewniana
Dostawa gratis
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, półki, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Półki, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Tekstylna, industrialna, matowa
W magazynie
Prosta, pełna, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratis
Drewniana, półki, szufladowa
W magazynie
Półki, prosta
W magazynie
Półki, dębowa, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tekstylna, półki
W magazynie
210×231×57 cm, z lustrem, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Półki, matowa, oświetlenie
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Półki, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis






Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis