
Narożna szafa modułowa Simone, 215 cm, różne warianty
Narożna, retro
W magazynieWymiary 200×196×58 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2229,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa 4-drzwiowa z 3 szufladami z lustrem - Konstrukcja: Płyta wiórowa - Kolor: Naturalny i biały - Wymiary: Sz196 x G58 x W200 cm - Styl: Nowoczesny - Przechowywanie staje się stylowe z szafą LIRMADA!
| Szerokość: | 196 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Rodzaj drzwi | Pełne, Z lustrem |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Czterodrzwiowe |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

Narożna, retro
W magazynie
Nowoczesna, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, półki, industrialna
W magazynieDostawa gratis
213×250×60 cm, z lustrem, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Narożna, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, narożna, głębokość
W magazynie
Klasyczna, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Tekstylna, industrialna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Półki, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Drewniana, półki, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Narożna, retro
W magazynie
Półki, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, półki
W magazynieDostawa gratis
Półki, matowa, oświetlenie
W magazynieDostawa gratis
201×102×55 cm, z lustrem, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Półki, dębowa, oświetlenie
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
199×151×62 cm, z lustrem, przesuwana
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Z lustrem, narożna, głębokość
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis





Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis