

Wymiary 75×200-260×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2369,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozkładany stół jadalniany FOMIREL dla 8-12 osób z fornirem dębowym - Materiał: MDF i dąb - Kolor: Naturalny - Styl: Nowoczesny - Wymiary: dł.200/260 x szer.100 x wys.75 cm - Nadaj rozmach swoim posiłkom z FOMIREL!
| Szerokość: | 200-260 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dębowa, klasyczna
Dostawa gratis
Dębowa, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, klasyczna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, drewniana, owalna
W magazynie
Dębowa, klasyczna, retro
Dostawa gratis
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
75×120-200×120 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
73×70×120 cm, rozkładana, matowa
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, drewniana, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca, wiśniowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis