

Wymiary 75×120-200×120 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1769,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozkładany stół jadalniany ELITARO dla 4-8 osób - Materiał: Okleina dębowa - Kolor: Naturalny - Styl: Nowoczesny - Wymiary: dł. 120/160/200 x szer. 120 x wys. 75 cm - Wybierz stół jadalniany ELITARO, który dostosuje się do Twoich potrzeb!
| Szerokość: | 120-200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Owalne |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, dębowa, skandynawska
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Dębowa, kwadratowa
W magazynie
75×200-260×100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, dębowa, klasyczna
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, rustykalna
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
9×69×132 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
76×90 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, rustykalna
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, owalna
Dostawa gratis
Drewniana, drewniana, klasyczna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis