

Wymiary 84×58×62 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 919,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Krzesło MIBELLY - Materiały: Skóra i stal - Kolor: Beżowy - Styl: Industrialny - Wymiary: szer. 58 x gł. 62 x wys. 84 cm - Wysokość siedziska: 46 cm - Z krzesłem MIBELLY wybierz surowy styl!
| Szerokość: | 58 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 62 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Industrialny |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Skóra, Materiał |
| Producent | Vente-unique |

Tapicerowana, retro
W magazynie
Retro, z podłokietnikami
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Retro, z podłokietnikami
W magazynie
88×58×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×51×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

87×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Tapicerowana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, prowansalska
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
88×58×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie


Industrialna, materiałowa

Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie

94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis

83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis