

Wymiary 75×120-200×120 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2489,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozkładany stół jadalniany CARMIZA dla 4-8 osób - Materiały: MDF i dąb - Kolor: Jasny naturalny - Styl: Nowoczesny - Wymiary: dł. 120/160/200 x szer. 120 x wys. 75 cm - Podkreśl swoje wnętrze stołem CARMIZA!
| Szerokość: | 120-200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Liczba miejsc | Na 4 osoby, Na 6 osób, Na 8 i więcej osób |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 110-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
77×120-240×100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
75 cm, ⌀ 115 cm, rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, owalna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, z orzecha włoskiego, laminatowa
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis






Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis