

Wymiary 180×175×198 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1029,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko antresola 120 x 190 cm - Konstrukcja: Lite drewno sosnowe - Kolor: Biały - Wymiary: dł.198 x szer.175 x wys.180 cm - Łóżko antresola GEDEON II, skuteczne rozwiązanie dla sprytnego oszczędzania miejsca!
| Szerokość: | 175 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 198 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Rodzaj drewna | Sosna |
|---|---|
| Bariera | Tak |
| Materiał | Drewniane |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
190×147×246 cm, sosnowa, schowek
W magazynieDostawa gratis

Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa, drążek wiszący
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis



Schowek
W magazynieDostawa gratis







Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis


Schowek
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis





Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis