
2569,99 zł
Łóżko antresola 140 x 190 cm - Sosna i MDF - Białe - Z biurkiem - MENIZI
Sosnowa
W magazynieDostawa gratisWymiary 190×147×246 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2399,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko antresola 140 x 190 cm - Konstrukcja: Sosna i MDF - Kolor: Biały - Wymiary: D246 x S147 x W190 cm - Styl: Nowoczesny - Zoptymalizuj każdy metr kwadratowy dzięki łóżku antresola MENIZI!
| Szerokość: | 147 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 246 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Rodzaj drewna | Sosna |
|---|---|
| Schowek | Tak |
| Bariera | Tak |
| Materiał | Drewniane |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Wielofunkcyjne | Tak |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa
W magazynieDostawa gratis

180×175×198 cm, sosnowa, bariera
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa, drążek wiszący
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis
Sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Schowek
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis



Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis



Schowek
W magazynieDostawa gratis

Sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis




Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis