

Wymiary 82×224×98 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2239,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowa melanżowa sofa 3-osobowa - zdejmowane oparcie - efekt pikowania - 2 dodatkowe poduszki - dł.224 x gł.98 x wys.82 cm - metalowe nóżki - DUGLASA
| Szerokość: | 224 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 98 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Styl | Industrialny |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
90×136×75 cm, drewniana, materiałowa
Do wysłania za 3 tygodnie
Nowoczesna, głębokość, industrialna
Dostawa gratis
72×168×88 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
90×218×88 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie

Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
100×233×102 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
18×76×89 cm
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
194×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Z poduszkami, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

85×214×94 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
90×180×75 cm, dwuosobowa, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis








Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis