

Wymiary 102×157×212 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1689,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze schowkiem 140 x 190 cm – Konstrukcja: Sklejka - Tapicerka: Tkanina – Kolor: Beżowy - Wymiary: szer.157 x gł.212 x wys.102 cm - Styl: Design - Ułatw sobie przechowywanie bez rezygnowania ze stylu dzięki łóżku ze schowkiem DILUDO!
| Szerokość: | 157 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 212 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |


Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis




111×155×204 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
113×196×224 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis

103×148×213 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

111×155×214 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
102×202×221 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis






Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis