

Wymiary 80×320×165 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6899,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Narożnik prawy rozkładany ekspresowo w sztruksowym welurze w kolorze terakoty - Spanie 140 cm - Materac 13 cm pianka memory. Wymiary: S320 x G165 x W80 cm AMELIA
| Szerokość: | 320 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

80×320×165 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
82×298×207 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
82×298×207 cm, na nóżkach, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
80×320×165 cm, rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
80×320×165 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
108×258×212 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostępne w 2 sklepach
Dostawa gratis
86-108×258×212 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostępne w 2 sklepach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
86-108×258×212 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostępne w 2 sklepach
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
Dostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis