

Wymiary 103×148×213 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2339,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze skrzynią 140 x 200 cm - Konstrukcja: Płyty wiórowe - Tapicerka: Tkanina - Kolor: Beżowy - Wymiary: S148 x G213 x W103 cm - Styl: Nowoczesny + Materac - Zoptymalizuj swoją sypialnię z łóżkiem z pojemnikiem SARANELI!
| Szerokość: | 148 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 213 cm |
| Wysokość: | 103 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Zestaw | Z materacem |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
111×140×190 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
92×255×235 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
160×200 cm
Dostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, rustykalna, materiałowa

120×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
160×200 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, drewniana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis