

Wymiary 77×248×179 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4979,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna lewostronna z czarnej skóry bawolej. Ponadczasowa klasyka. 3 zagłówki z funkcją relax - szer. 248 x gł. 179 x wys. 77 cm - SALVI
| Szerokość: | 248 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 179 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Skóra |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Producent | Vente-unique |

Skórzana
W magazynieDostawa gratis
76×299×239 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie
100×284×175 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
53×60×83 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana
W magazynieDostawa gratis

Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
57×56×164 cm, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, drewniana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
79×290×173 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
85×220×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis