

Wymiary 140×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 158,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Klasyczna pościel bawełniana w uniwersalnym kolorze białym, którą można łatwo połączyć z szeroką gamą dodatków. Bez żadnych dekoracji sprawia, że wnętrze wydaje się harmoniczne. Pościel wykonano z bardzo delikatnej tkaniny, delikatnej przędzy o wysokiej gęstości. Materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku, co zapewnia możliwie najwyższy komfort podczas odpoczynku. Zapięcie pościeli nie zostało wszyte po całej szerokości, z obu stron pozostawiono margines 10 cm, by zapobiec wypadaniu rogów kołdry lub poduszki. Pościel wykonano z rezerwą 5-7 cm. Po pierwszym praniu pościel zmniejszy się do wymiarów podanych na opakowaniu. Pościel wyprodukowano w Republice Czeskiej. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Kolor | Biała |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Bawełniana
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Perkalowa
W magazynie

Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, bożonarodzeniowa
W magazynie
Lniana, guziki
W magazynie

Bawełniana, lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie

Perkalowa
W magazynie

Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie

140×200 cm, bawełniana satyna, satynowa
Dostawa gratis
Bawełniana, perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie