



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 64 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Bawełniana pościel z mieszanki 70% bawełny z recyklingu i 30% dziewiczej bawełny BCI. Recyklingowana bawełna pomaga oszczędzać zasoby naturalne i daje nowe życie już używanym materiałom tekstylnym, podczas gdy dziewicza bawełna BCI pochodzi z bardziej odpowiedzialnej produkcji w ramach programu Better Cotton Initiative. Dzięki tej kombinacji materiał jest przyjemny w dotyku, przewiewny i jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska. Możliwą wadą jest gniecenie się i późniejsza konieczność prasowania. Materiał 70% bawełny z recyklingu | 30% dziewiczej bawełny BCI Kolor Ciemnozielony Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Międzynarodowy certyfikacyjny system OEKO-TEX Standard 100 Poszewka na poduszkę jest wyposażona w kieszeń hotelową Poszewka na kołdrę wyposażona jest w holenderski zamek na zakładkę Zalecana temperatura prania: 40 °C (według etykiety producenta) Suszenie w suszarce: maks. 60 °C Pościel wymaga prasowania Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość opakowania w zależności od wybranej opcji Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 220 cm + 20 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Materiał | Bawełna |
| Rozmiar pościeli | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm, 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 220 cm |
| Zapięcie | Zakładka, Zapięcie holenderskie |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Bez prasowania | Nie |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy, Napisy |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Do 90 zł |
| Rozmiar poduszki | 60 x 70 cm |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Waga | 0,7 kg |
| Gramatura | 119 g/m2 |

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe

220×240 cm
W magazynie

Bawełniana, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satyna

Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie



Bawełniana
W magazynie







140×200 cm, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
170×210 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe


200×220 cm, łóżko dwuosobowe



Łóżko jednoosobowe


140×200 cm
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie