





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikrofibry Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się delikatnością, ciepłem i trwałością kształtu. Wyróżnia się również swoją przyjemną strukturą, miękkością, a dodatkowo się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne otulenie, to właśnie mikrofibra jest dla ciebie stworzona. Materiał 100% mikrofibra - poliester Gramatura: 95 g/m2 Kolor Szary Musztardowy Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, minimalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (według metki producenta) Pościeli nie trzeba prasować Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po wypraniu pościeli należy wybrać delikatne wirowanie Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 80 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rozmiar pościeli | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm, 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 80 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Kwiaty |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Gramatura | 95 g/m2 |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,9 kg |

Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe



140×200 cm, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie

140×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie

140×200 cm, łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
220×240 cm
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
200×220 cm
W magazynie

140×200 cm, łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie




17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie