





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 74 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Bawełniana pościel ze mieszanki 70% bawełny z recyklingu i 30% dziewiczej bawełny BCI. Bawełna z recyklingu pomaga oszczędzać zasoby naturalne i daje nowe życie już używanym materiałom tekstylnym, natomiast dziewicza bawełna BCI pochodzi z bardziej odpowiedzialnej produkcji w ramach programu Better Cotton Initiative. Dzięki tej kombinacji materiał jest przyjemny w dotyku, oddychający i jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska. Możliwą wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Materiał 70% bawełny z recyklingu | 30% dziewiczej bawełny BCI Kolor Biały Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni Poszewka na poduszkę jest wyposażona w hotelową kieszeń Poszewka na kołdrę ma holenderskie zamknięcie na zakładkę Zalecana temperatura prania: 40 °C (według metki producenta) Suszenie w suszarce: maks. 60 °C Pościel wymaga prasowania Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz Pranie pościeli wykonuj osobno, zawsze na lewej stronie Użyj środka piorącego odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po praniu pościeli wybierz delikatne wirowanie Pościel prasuj na lewej stronie, co zapobiegnie uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 200 x 220 cm + 20 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
| Kolor | Biała |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Rozmiar pościeli | 2 szt 60 x 70 cm | 200 x 220 cm, 2 szt 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| Zapięcie | Zakładka, Zapięcie holenderskie |
| Rozmiar kołdry | 200 x 220 cm |
| Styl pościeli | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Bez prasowania | Nie |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy, Napisy |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Do 90 zł |
| Rozmiar poduszki | 60 x 70 cm |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Gramatura | 119 g/m2 |

Łóżko jednoosobowe

140×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe

220×240 cm
W magazynie

Łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie


220×240 cm
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, satyna





200×220 cm, bawełniana
W magazynie





45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie