Chłodząca letnia kołdra CELIA, fioletowa Rozmiar: 160 x 200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 45 zł
Historia cen
- 17.05.2026 - 45 zł
- 13.05.2026 - 45 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Materiał Powłoka: 100% poliester – mikrofibra Wypełnienie: 100% poliester - mikrofibra z efektem puchu (imitacja puchu) Gramatura wierzchniej części: 90 g/m2 Gramatura wypełnienia: 90 g/m2 Kolor Fioletowy Wymiary 140 x 200 cm 160 x 200 cm 200 x 220 cm Szczegóły Lekka letnia kołdra z chłodzącym efektem Delikatny i miękki materiał wierzchni kołdry Dzięki kompaktowości możliwość użycia w podróży Zalecana temperatura prania: 30 °C (zgodnie z etykietą producenta)
Specyfikacje
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Antyalergiczne | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Właściwości termoregulacji kołdry | Chłodząca |
| Przeznaczone do | Łóżko pojedyncze, Łóżko podwójne |
| Materiał wierzchni | 100% poliester |
| Pora roku | Letnie |
| Dla alergików | Dla alergików |
Najlepsze produkty od Przytulnemieszkanie.pl

Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kołdra 140 x 200 cm całoroczna pikowana z poduszką BASIC 70 x 90 cm
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło jasnoszare 140x240 cm
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel bawełniana KRATKA czerwona
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel bawełniana FIOLETOWY MOTYL ciemnoniebieska Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Ręcznik kąpielowy Classic 70 x 140 cm lazurowy, 100% bawełna
Bawełniana
W magazynie
Pojemnik pod łóżko 200 cm sosna
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło kremowe 140x240 cm
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko SOFIA 140 x 200 cm, dąb sonoma Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Bez materaca
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Szafka nocna Ilona dąb
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
Łóżko SOFIA 120 x 200 cm, białe Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym, Materac: Bez materaca
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Pojemnik pod łóżko 200 cm, orzech
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Łóżko SOFIA 120 x 200 cm, białe Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Materac Coco Maxi 20 cm
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Łóżko SOFIA 90 x 200 cm, biała Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Bez materaca
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło do dziecięcego łóżeczka ELIVINE białe 110x160 cm
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Pojemnik pod łóżko 200 cm, biały
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Łóżko Laura 120 x 200 cm, orzech Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym elastycznym, Materac: Bez materaca
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie












