




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikrofibry Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto utkany poliester charakteryzuje się miękkością, ciepłem i stałością kształtu. Cechuje się także przyjemną strukturą, delikatnością i dodatkowo się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne pieszczoty, to mikrofibra jest dla Ciebie idealna. Materiał 100% mikrofibra - poliester Gramatura: 95 g/m2 Kolor Niebieski Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, minimalnie raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (wg metki producenta) Pościel nie wymaga prasowania Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać Pościel należy prać osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i intensywności kolorów pościeli Po wypraniu wybrać delikatne wirowanie Zawartość opakowania według wyboru wariantu Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 80 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rozmiar pościeli | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm, 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 80 cm |
| Styl pościeli | Minimalistyczny, Orientalny |
| Bez prasowania | Tak |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy, Ornamenty |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Do 90 zł |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Gramatura | 95 g/m2 |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,9 kg |


Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×240 cm
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie

220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie

200×220 cm
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
220×230 cm
W magazynie



220×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe

Bawełniana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie

220×240 cm
W magazynie



Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie