





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikrofibry Dobrou volbou pro alergiky, malé děti nebo osoby s dýchacími potížemi je pościel z mikrofibry. Hustě protkanou textilii z polyesteru charakterizuje jemnost, hřejivost a tvarová stálost. Vyniká také svojí příjemnou strukturou, hebkostí, a navíc se nemačká. Pokud preferujete snadnou údržbu, teplo a jemné pohlazení, pak právě mikrofibra je pro vás jako stvořené. Materiał 100% mikrofibra - poliester Gramatura: 95 g/m2 Kolor Granatowy Żółty (złoty) Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (według etykiety producenta) Pościel nie wymaga prasowania Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Zawartość opakowania według wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 80 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rozmiar pościeli | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm, 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 80 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Gramatura | 95 g/m2 |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,9 kg |

140×200 cm, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
220×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satyna


Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

220×240 cm, bawełniana

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×230 cm
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, satyna

Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie

200×220 cm
W magazynie


Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

200×210 cm, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×240 cm
W magazynie


Łóżko jednoosobowe
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie