

Wymiary 75×298×212 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 7109,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna z elektryczną funkcją relax i wysuwanym siedziskiem, tapicerowana, antracytowa. Oparcie przesuwane do przodu i do tyłu oraz zagłówki. Wym.: dł. 298 x szer. 211,5 x wys. 75 cm. MONISO
| Szerokość: | 298 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 212 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Producent | Vente-unique |

75×298×212 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
50×61×170 cm, wysoka
W magazynieDostawa gratis
99×241×180 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Prawa, nowoczesna, skórzana
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Skórzana, materiałowa, wysoka

Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
91×258×170 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, skórzana, materiałowa
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
91×258×170 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
84×223×146 cm, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Skórzana, drewniana, materiałowa
Dostawa gratis
77×248×179 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, skórzana, materiałowa
Dostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis