

Wymiary 73×234×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5569,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 4-osobowa rozkładana typu express ze sztruksu beżowa. Stylowy design i modna tkanina. Dodatkowe poduszki. Wym.: dł. 234 × szer. 100 × wys. 73 cm POGNIA
| Szerokość: | 234 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |


Trzyosobowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
91×205×86 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, drewniana
W magazynie

Rozkładana, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
34×60×128 cm, skórzana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, rustykalna, materiałowa
W magazynie

58×30×119 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
36×59×112 cm, nowoczesna, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, japandi
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, niska
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, drewniana
W magazynie


Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, z poduszkami, rustykalna
W magazynie
85×190×94 cm, rozkładana, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis