


Wymiary 220×240 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 64 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester Kolor Niebieski Szary Biały Rozmiar 220 x 240 cm Właściwości Na dwuosobowe łóżko Nie trzeba prasować Zalecane pranie: 30 °C Najłatwiejszym sposobem na wykończenie sypialni do perfekcji jest zastosowanie tekstyliów domowych. Kombinacja wygodnych pledów, puchatych poduszek i miękkich dywanów uczyni sypialnię najczarowniejszym miejscem w domu. Wafelki i pikowane narzuty na łóżko ochronią kołdry i pościel przed kurzem, a dodatkowo wizualnie przytulą przestrzeń. Warstwowanie tekstyliów symbolizuje duński styl Hygge. W końcu ten styl wywodzi się z krajów skandynawskich, gdzie do szczęścia wystarczą nawet codzienne rzeczy. Otaczaj się tekstyliami jak Skandynawowie i ciesz się wspólnymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi.
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 240 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rozmiar | 220 x 240 cm, 220 x 240 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Dwustronna | Tak |
| Wzór | Z wzorem |
| Materiał | Poliester |
| Typ | Na łóżko podwójne |
| Motyw | Abstrakcja |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |

Łóżko jednoosobowe, satyna

Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie


Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, satyna

Łóżko dwuosobowe
W magazynie

Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×230 cm, bawełniana
W magazynie


Łóżko dwuosobowe
W magazynie



Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie


220×240 cm
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
220×230 cm
W magazynie

220×240 cm, bawełniana
W magazynie


Łóżko jednoosobowe

220×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie