





Wymiary 73-87×54×55 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 155 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Sametowa tkanina: ciemnoróżowa Metal Plastik Wymiary Szerokość: 53,5 cm Szerokość siedziska: 46,5 cm Głębokość: 55 cm Głębokość siedziska: 36 cm Wysokość: 72,5 - 86,5 cm Wysokość siedziska: 42 - 53 cm Średnica kółek: 5 cm Całkowita szerokość kółek: 5 cm Średnica dolnej części krzesła z kółkami: 52 cm Obciążenie: 110 kg Specyfikacja Dostarczane w częściach do montażu
| Szerokość: | 54 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 73-87 cm |
| Regulowane krzesła | Tak |
|---|---|
| Tapicerowane krzesła | Tak |
| Krzesła obrotowe | Tak |
| Kółka | Z kółkami |
| Materiał | Tekstylia, Plastik |
| Asortyment | Komputerowe |
| Kolor | Różowa |
| Regulacja | Tak |
| Wygląd | Biurowe |
| Obrotowe | Obrotowe |
| Materiał nóg | Metal |
| Kółeczka | Na kółeczkach |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Wysokość siedziska | 42 - 53 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 5,7 kg |
| Materiał kółek | Plastik, Guma |

59×32×82 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z kółkami, bez kółek
W magazynie
29×57×79 cm
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie