
Szafa przeuwna Como 2D 150 Szara (lacobel)
Drewniana, półki, industrialna
Dostawa gratisWymiary 208×180×67 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2432 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa Como o zerokości 180 cm to użyteczny i atrakcyjny mebel, który dokonale prawdzi ię w ypialni, przedpokoju czy pokoju dziennym. Poiada trzy przetronne drzwi, które zapewniają łatwy dotęp do wnętrza, a dzięki zerokości 180 cm oferuje dużą przetrzeń do przechowywania ubrań, pościeli czy innych przedmiotów. Przetronne wnętrze zafy jet wypoażone w półki, drążek na ubrania oraz zuflady, co pozwala na odpowiednią organizację rzeczy. Mebel wykonany jet z wyokiej klay materiałów, które zapewniają odporność na defekty. Dzięki uniweralnemu wyglądowi, zafa pauje do różnych aranżacji. Materiały: Fronty pokryte białym zkłem (lacobel), które rozświetla wnętrze Aluminiowe uchwyty zapewniają wygodne użytkowanie na wiele lat Okleina ABS chroni przed zachlapaniem Zalety: 2 metalowe drążki 6 pojemnych półek 2 wbudowane zuflady Środkowe drzwi przeuwne w obie trony Charakterystyka Kolor (odcień): Biały Materiał (precyzja): Płyty i produkty imitujące drewno Typ płyty: Płyta wiórowa Rodzaj tworzywa sztucznego: ABS Wykończenie: Błyszczące 3 drzwi Drzwi przesuwne Maksymalne obciążenie drążka: 20 kg Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 180 cm Wysokość: 208 cm Głębokość: 67 cm
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 67 cm |
| Wysokość: | 208 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Rodzaj otwierania drzwi | Przesuwane |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Trzydrzwiowe |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada, Drążek wiszący, Półki |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Na nóżkach | Tak |
| Kolor | Biała |
| Producent | Mzm24 |

Drewniana, półki, industrialna
Dostawa gratis
Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratis
Metalowa, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, półki
Dostawa gratis
Drewniana, półki, rustykalna
W magazynie
Półki, na nóżkach, szufladowa
W magazynie
Z lustrem, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
201×150×65 cm, z lustrem, przesuwana
Dostawa gratis
Z lustrem, drewniana, metalowa

Półki, rustykalna
W magazynie
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie

Półki, rustykalna
W magazynie
Z lustrem, półki, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, półki
Dostawa gratis
Tekstylna, półki, pełna
W magazynie
210×120×40 cm, z lustrem, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
180×121×52 cm, trzydrzwiowa, drewniana
Dostawa gratis

Półki, prosta, szufladowa
W magazynie

Klasyczna, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
13×35×100 cm, prosta, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, półki
Dostawa gratis
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynie
Z lustrem, narożna, głębokość
W magazynie
178×80×42 cm, przesuwana, czterodrzwiowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa, drewniana
Dostawa gratis

Nowoczesna, materiałowa, prosta
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, nowoczesna
Dostawa gratis
Z lustrem, drewniana, metalowa

Nowoczesna, jesionowa, dębowa

Nowoczesna, matowa, dębowa
Dostawa gratis
Chromowana
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, zewnętrzna, wewnętrzna
Dostawa gratis
LED, nowoczesna, pojedyncza

Drewniana, zewnętrzna, wewnętrzna
Dostawa gratis
Nowoczesna, szklana, pojedyncza

Nowoczesna, matowa, dębowa
Dostawa gratis
LED, nowoczesna, pojedyncza

Metalowa, nowoczesna

Drewniana, zewnętrzna, wewnętrzna
Dostawa gratis
Drewniana, zewnętrzna, wewnętrzna
Dostawa gratis