





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 43 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% absorpcyjna mikrofibra Gramatura: 250 gsm Waga: 450 g Wymiary 100 × 180 cm (tolerancja ± 3 %) Specyfikacja i pielęgnacja Miękki materiał o wysokiej chłonności, który jednocześnie szybko schnie Wyrazisty nadruk z motywem zebry wygląda bardzo realistycznie Elegancki i ponadczasowy motyw Wystarczająco dużo przestrzeni do wygodnego leżenia na plaży lub leżaku (100 × 180 cm) Odporne na piasek Idealne do podróży Zalecana temperatura prania do 40 °C Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
| Szerokość: | 100 cm |
|---|
| Plażowy | Tak |
|---|---|
| Szybkoschnące | Tak |
| Materiał | Mikrofibra |
| Zestawy | Sztukowe |
| Kolor | Czarno-biała |
| Motyw | Zwierzątka |
| Rozmiar | 100 x 180 cm |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Typ | Ręczniki kąpielowe |
| Wersja | Wielokolorowe |
| Waga | 0,45 kg |

Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm, zestawy
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie