

Wymiary 113×196×224 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3219,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko skrzynkowe 160 x 200 cm – Konstrukcja: Sklejka - Tapicerka: Tkanina – Kolor: Beżowy - Wymiary: S196 x G224 x W113 cm - Styl: Romantyczny + Materac - Ciesz się otulającym komfortem z łóżkiem skrzynkowym DORMELINA!
| Szerokość: | 196 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 224 cm |
| Wysokość: | 113 cm |
| Zestaw | Z materacem |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis


Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
200×200 cm, drewniana, nowoczesna

Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

Retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


200×200 cm, drewniana, nowoczesna

Retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, metalowa, nowoczesna

111×140×190 cm, z materacem, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, metalowa, nowoczesna

Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis






Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis