






Wymiary 121×80×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 469 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dwudrzwiowa szafka biurowa na klucz z półką Simple łączy otwartą przestrzeń podręczną z dwiema zamykanymi strefami przechowywania, dlatego dobrze porządkuje dokumenty, akcesoria i...
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 121 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Przestrzeń do przechowywania | Łączone |
| Kolor | Brązowa |
| Wykończenie | Laminowane |
| Wnętrze | Z półkami |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Zamknięcie | Zamykane na klucz |
| Podstawa | Na cokole |
| Sposób montażu | Stojące |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Ilość półek | 3 półki |
| Material | Płyta |
| Producent | Entelo Szkoła |

185×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
193×68×68 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

213×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×50 cm, brzozowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
134×80×64 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
109×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×50 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis

109×40×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
143×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
60×80×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
193×68×68 cm, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
115×80×40 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
213×80×42 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
109×40×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
213×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
103×80×64 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis



195×80×40 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
185×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
134×45×60 cm, brzozowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
185×60×50 cm, metalowa, drzwiczki
W magazynieDostawa gratis
143×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Brzozowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie


Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie
Rozkładana
W magazynie