








Wymiary 185×80×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 619 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dwudrzwiowy regał biurowy Simple łączy otwarte półki z trzema strefami zamykanymi na klucz, dlatego pomaga uporządkować dokumenty, segregatory, akta i materiały administracyjne w...
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Przestrzeń do przechowywania | Drzwiczki, Łączone |
| Kolor | Brązowa |
| Wykończenie | Laminowane |
| Typ szafy | Tradycyjne |
| Wnętrze | Z półkami |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Lustro | Bez lustra |
| Zamknięcie | Zamykane na klucz |
| Sposób montażu | Stojące |
| Ilość drzwi | 2 drzwiowe |
| Typ regału | Z drzwiczkami |
| Ilość półek | 5 półek |
| Wysokość regału | Wysoki |
| Kształt regału | Prostokątny |
| Material | Laminat |
| Producent | Entelo Szkoła |

121×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis

Metalowa
W magazynie
175×80×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
109×40×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×50 cm, brzozowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
109×40×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
185×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
134×80×64 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
185×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
195×80×40 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×60 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
213×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis

178×80×50 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
185×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
115×80×40 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis

150×60×50 cm, metalowa, drzwiczki
W magazynieDostawa gratis
185×30×50 cm, metalowa, drzwiczki
W magazynieDostawa gratis

134×80×64 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
178×80×50 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
185×40×40 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis

178×80×50 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis

Brzozowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
193×68×68 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
103×80×64 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
80×100×40 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie


Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie