








Wymiary 185×80×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 769 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa biurowa aktowa Simple to zamykany mebel do przechowywania dokumentów, segregatorów, akt, materiałów szkolnych i wyposażenia administracyjnego. Wymiary 80 × 40...
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Przestrzeń do przechowywania | Drzwiczki |
| Kolor | Brązowa |
| Wykończenie | Laminowane |
| Typ szafy | Tradycyjne |
| Wnętrze | Z półkami |
| Szuflady | Bez szuflad |
| Lustro | Bez lustra |
| Zamknięcie | Zamykane na klucz |
| Ilość drzwi | 4 drzwiowe |
| Material | Laminat |
| Producent | Entelo Szkoła |

185×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
185×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
185×40×40 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
185×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis

175×80×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
121×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×50 cm, brzozowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×60 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
185×30×50 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
134×80×64 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, brzozowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×50 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
195×80×40 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
109×40×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
121×80×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
162×46×62 cm, metalowa, szuflada
W magazynieDostawa gratis
134×80×64 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
178×80×50 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis


213×80×42 cm, metalowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis

Metalowa
W magazynie

213×80×42 cm, nowoczesna, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Metalowa, brzozowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie


Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Namioty imprezowe
W magazynie
Rozkładana
W magazynie