


Wymiary 83×230×140 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1294 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L Rozmiar: Sofa 230 cm Kolor: Jasnobeżowy Wariant rogu: Uniwersalny róg Zapinanie poduszek 34 x 47 cm: Zamek Obicie: POSO 100 Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może się różnić od fotografii produktowej. Materiał sofy Konstrukcja jest wykonana z litego drewna i wysokiej jakości płyty wiórowej. Dodatkowym materiałem ramy sofy jest sklejka i płyta pilśniowa. Siedziska zestawu wypoczynkowego składają się z pianki poliuretanowej T30. Skład obicia: 100% Poliester Materiał obicia: Sztruks (Welur) Typ pianki: Pianka poliuretanowa T30 Typ siedziska: Wypełnienie piankowe Wypełnienie poduszek 34 x 47 cm: Pianka Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000 Wymiary sofy Szerokość: 230 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 83 cm Wysokość siedziska: 38 cm Głębokość siedziska: 71 cm Powierzchnia do spania: 140 x 200 cm Wymiary poduszek: 34 x 47 cm Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak Funkcja łóżka: Tak Funkcja łóżka Rozkładanie do łóżka: Tak Typ rozkładania: Ręczne bez mechanizmu do rozkładania Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu. Poso Pluszowa miękka tkanina Poso wyglądem przypomina sztruks. Jego unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a dodatkowo bardzo mocny i trwały. Delikatne włoski na powierzchni łatwo się czyszczą za pomocą specjalnych preparatów do mebli tapicerowanych. Dzięki swoim unikalnym właściwościom stosowana jest jako tkanina tapicerska na zestawy wypoczynkowe, fotele i krzesła. Wyprodukowana jest ze 100% poliestru o wysokiej gramaturze. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje oznaki zużycia. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso chlubi się liczbą 35 000 cykli. Typowe tkaniny w gospodarstwach domowych mają około 20 000 cykli.
| Szerokość: | 230 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
|---|---|
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 200 x 140 cm |
| Kształt | Narożne |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Waga | 65 kg |

83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
185×285×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
185×285×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
185×285×86 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
140×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
185×285×86 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
140×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
185×280×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
175×280×175 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
140×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
185×245×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie