

Wymiary 195×90×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1219,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ścianka prysznicowa pięciokątna z białym brodzikiem, czarne matowe aluminium i szkło hartowane, drzwi rozwierne, 90 x 90 x 195 cm, uchwyt, odpływ, syfon i elementy montażowe w zestawie, wytrzymałe szkło - CRISTELIO
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Ksztalt kabiny | Kwadrat |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Przezroczyste szkło |
| Wanienka | Z wanienką |
| Otwieranie | Zawiasowe |
| Kolor | Czarna |
| Producent | Vente-unique |

195×140×80 cm, przezroczyste szkło, przesuwana
W magazynieDostawa gratis
Przesuwana, bez wanienki

Bez wanienki

Kwadrat, mleczne szkło, bez wanienki


Bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Składana
W magazynie
Składana, bez wanienki

Kwadrat, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Kwadrat, przesuwana, bez wanienki

Bez wanienki

80×80 cm, kwadrat, mleczne szkło


Bez wanienki

Składana, bez wanienki

80×80 cm, składana, bez wanienki

Bez wanienki

80×80 cm, kwadrat, przesuwana

Bez wanienki

Bez wanienki

Bez wanienki

Kwadrat, przesuwana, bez wanienki

Kwadrat, przezroczyste szkło, bez wanienki

Kwadrat, bez wanienki


Bez wanienki

Kwadrat, bez wanienki

80×80 cm, kwadrat, bez wanienki

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis