






Wymiary 60×60×14 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 140,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Ashley Walnut to wisząca półka ścienna wykonana z litego drewna świerkowego, łącząca styl nowoczesny i rustykalny z lekkim akcentem skandynawskim. Odcień orzecha nadaje jej ciepły i elegancki charakter, a otwarta konstrukcja idealnie nadaje się do eksponowania lekkich dekoracji, książek, zdjęć lub mniejszych dodatków. Półka jest wykonana ręcznie, dostarczana w stanie zmontowanym i gotowa do natychmiastowego zamontowania na ścianie. Dzięki swojej subtelnej konstrukcji przeznaczona jest raczej do celów dekoracyjnych.Parametry: materiał: 100% drewno świerkowe kolor: orzech szerokość: 60 cm wysokość: 60 cm głębokość: 14 cm
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 14 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Świerk, Orzech włoski |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Skandynawski |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 2 kg |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
110×40×14 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
Drewniana
W magazynie


27×60×15 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
16×82×30 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Głębokość

65×85×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
58×72×20 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
55×55×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie

Drewniana
W magazynie

25×80×31 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
15×82×29 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana
W magazynie

Narożna, nowoczesna

60×60×14 cm, rustykalna, industrialna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie