



Wymiary 50×70 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 7 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester Kolor Biały Zielony Miętowy Szary Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 70 cm Specyfikacja Nie wybielać, nie czyścić chemicznie Zalecana temperatura prania 40 °C Suszyć w suszarce w niskiej temperaturze do 60 °C Nie jest konieczne prasowanie Zapinanie na zamek Opakowanie zawiera 1 sztukę
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Kształt | Prostokątne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Bawełna, Poliester |
| Kolor | Biała |
| Rozmiar poduszki | 50 x 70 cm |
| Dwustronna | Tak |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 70 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Typ | Powłoczki dekoracyjne |
| Motyw | Zwierzęta |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Retro, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, rustykalna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie