











Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 630 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Krzesło: polipropylen - beżowy Stół: metal - czarny Blat: szkło hartowane Wymiary krzesła Szerokość oparcia: 42 cm Szerokość siedziska: 40 cm Głębokość całkowita: 52 cm Wysokość: 80 cm Wysokość siedziska: 45 cm Waga: 4,13 kg Nośność: 120 kg Wymiary stołu +/- 0,5 cm Średnica: 90 cm Wysokość: 70 cm Grubość szkła: 4 mm Waga: 12,2 kg Specyfikacja Zestaw jadalniany na ogród dla 4 osób Lekka i przewiewna konstrukcja krzeseł Odkręcane nogi krzeseł dla łatwego przechowywania poza sezonem Stół z metalową konstrukcją i wytrzymałym blatem z szkła hartowanego Plastik nie jest odporny na promieniowanie UV, zalecamy chronić krzesła przed długotrwałym nasłonecznieniem Dostarczane w częściach do montażu Zestaw jadalniany ogrodowy to doskonały wybór dla wygodnego spożywania posiłków i odpoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki lekkiej konstrukcji łatwo go przemieszczać, świetnie nadaje się na taras, balkon i ogród. Praktyczne wykonanie docenisz podczas rodzinnych obiadów, spotkań z przyjaciółmi i codziennego relaksu w ciepłe dni. Połączenie trwałych materiałów i przewiewnego designu zapewnia komfort, łatwość w utrzymaniu oraz nowoczesny wygląd odpowiedni do różnych przestrzeni zewnętrznych.
| Materiał | Plastik, Metal |
|---|---|
| Liczba miejsc | 4-osobowe |
| Kolor | Beżowa |
| Wygląd | Klasyczny |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Obrotowe | Nie |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Umieszczenie | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Materiał blatu | Szkło hartowane |
| Materiał krzesła | Plastik |
| Średnica stołu | 90 cm |
| Materiał stołu | Metal |
| Układanie | Produkt można układać stosowo |
| Regulacja położenia | Stałe |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Szerokośc krzesła | 42 cm |
| Wysokość krzesła | 80 cm |
| Typ | Siedzące |
| Zestawy | Zestawy |
| Wygląd oparcia | Perforowana |
| Nośność krzesła | 120 kg |
| Wysokość stołu | 70 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Widok ar | Tak |
| Waga | 30,22 kg |

Metalowa, poduszki w zestawie, czteroosobowa
W magazynie
Drewniana, metalowa, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Czteroosobowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, sześcioosobowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z drewna akacjowego, czteroosobowa
W magazynie


Czteroosobowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, poduszki w zestawie, ośmioosobowa i więcej
W magazynie
Metalowa, czteroosobowa
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Metalowa, poduszki w zestawie, czteroosobowa
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Sześcioosobowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa, sześcioosobowa
W magazynie
Sześcioosobowa, pięcioosobowa
W magazynieDostawa gratis

Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Czteroosobowa, sześcioosobowa, pięcioosobowa
W magazynieDostawa gratis
Czteroosobowa, pięcioosobowa
W magazynieDostawa gratis
Pięcioosobowa
W magazynieDostawa gratis



Pięcioosobowa
W magazynieDostawa gratis



17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie