

Wymiary 89×52×48 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 929,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stwórz w swoim zaciszu romantyczną atmosferę dzięki zestawowi 4 foteli ogrodowych GUERMANTES z metalu o wyglądzie kutego żelaza w kolorze terracotta! Materiał: metal. Wymiary: 48 × 52 × 89 cm (dł. × szer. × wys.).
| Szerokość: | 52 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Funkcje | Sztaplowane |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Kolor | Czerwona |
| Producent | Vente-unique |

Składana, drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
22×46×98 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, składana
W magazynieDostawa gratis
75×56×56 cm, drewniana, z drewna tekowego
W magazynieDostawa gratis

Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis