


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikrofibry Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się miękkością, ciepłem i trwałością kształtu. Wyróżnia się również swoją przyjemną strukturą, miękkością, a ponadto się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne dotknięcie, to mikrofibra jest dla Ciebie idealna. Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Brązowy Beżowy Jasnoróżowy Biały Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, co najmniej 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Pościeli nie trzeba prasować Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wyperz Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli Po wypraniu wybierz delikatne wirowanie Zawartość opakowania według wyboru wariantu Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 80 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Mikrofibra |
| Kolor | Brązowa |
| Rozmiar pościeli | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm, 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 80 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Serca, Obrazki, Walentynkowe |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,9 kg |

Dinozaury, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie