









Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz się w podróż za przygodą aż do czasów prehistorycznych! Kolorowa bawełniana pościel z zabawnymi dinozaurami z pewnością ucieszy duszę każdego małego wielbiciela tych prehistorycznych gigantów. Pościel jest dwustronna - z jednej strony jasnoniebieska z kolorowymi dinozaurami, druga strona ma wesoły żółty kolor i delikatny wzór. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna dla wrażliwej skóry dziecka. Możesz więc zasnąć wiedząc, że w 100% zadbano o komfort Twojego dziecka. Pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Klasyczne |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Dinozaury |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Ładne kolorowe, przyjemny materiał
Dostawa była szybka, wszystko w porządku, wygląda ładnie, to prezent na Boże Narodzenie, mam nadzieję, że się spodoba.
Piękne kolory jak na zdjęciu, wygląda dobrze.
Piękne kolory i wykonanie, takie samo jak na zdjęciu.
Bardzo przyjemna pościel i kolory są zgodne ze zdjęciem.
Szkoda, że nie ma do tego też żółtego prześcieradła, byłby to świetny zestaw.

Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, guziki
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie