


Wymiary 80×46×55 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 95 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Plastik: Biały Drewno: Buk Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Szerokość siedziska: 46 cm Głębokość: 54,5 cm Głębokość siedziska: 41 cm Wysokość: 80 cm Wysokość siedziska: 42,5 cm Obciążenie: 120 kg Symbolem skandynawskiego stylu jest bez wątpienia natura. Inspirowany naturą styl wnosi harmonię i nordycką elegancję do każdego wnętrza. Wróć do naturalnych korzeni w swojej jadalni i kuchni. Skandynawskie jadalnie są przestrzenne, przytulne i bardzo praktyczne. Naucz się łączyć i warstwić pastelowe kolory, wzory i materiały. Nie obawiaj się połączyć prostego krzesła do jadalni z bardziej wyrazistymi dodatkami. Białe krzesło do jadalni Kito z masywnym stołem stworzy ciepły rezultat. Skandynawskie krzesła Kito są wygodne, pasują do małych i dużych pomieszczeń. Nordycką atmosferę podkreślą świeże zioła w lnianych wiszących doniczkach i duże lampy.
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Styl | Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Plastik |
| Kolor | Biała |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Drewno |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 42,5 cm |
| Waga | 4 kg |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Widok ar | Tak |

80×46×54 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
85×46×38 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
79×51×46 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
81×44×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Materiałowa


Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

82×49×52 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
88×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
88×45×53 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, skandynawska
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie