
Duża kanapa narożna lewostronna typu express w sztruksowym aksamicie w kolorze terakoty - Materac 13 cm memory foam POGNI
73×299×165 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratisWymiary 73×299×165 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 7279,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Duża kanapa narożna prawostronна typu express 140 cm w sztruksie w kolorze terakoty. Materac 13 cm memory foam. Dodatkowe poduszki w zestawie. Wyprodukowano w Europie. Wymiary: S299 x G165 x W73 cm. POGNI
| Szerokość: | 299 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

73×299×165 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
87×285×158 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
185×280×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
74×272×165 cm, na nóżkach, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
85×240×167 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
185×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Na nóżkach, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
95×240×102-187 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
85×267×167 cm, rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
Z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, lewa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis

Schowek
W magazynieDostawa gratis

Składana
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis


Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis