Pomiń nawigację, przejdź do treści
Pomiń treść, przejdź do stopki
PrzecenyKody rabatowe

Chcesz filtrować według stylu?

Produkty

Designerskie plastikowe krzesło kuchenne REFRESCO, pomarańczowe
206,64 zł

Designerskie plastikowe krzesło kuchenne REFRESCO, pomarańczowe

84×40,9×41,8 cm, nowoczesna, plastikowa

W magazynieDostawa gratis
Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu PAUL Rude Nowoczesne
349,9 zł

Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu PAUL Rude Nowoczesne

Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa

W magazynie
Krzesło tapicerowane z podłokietnikami Nemo
1529 zł

Krzesło tapicerowane z podłokietnikami Nemo

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Terakotowe aksamitne krzesło LAVA
138 zł

Terakotowe aksamitne krzesło LAVA

90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Plastikowe krzeslo kuchenne ELENA, pomarańczowy - chromowane nogi
340,71 zł

Plastikowe krzeslo kuchenne ELENA, pomarańczowy - chromowane nogi

79×40×42 cm, nowoczesna, plastikowa

W magazynieDostawa gratis
Krzesło jadalniane CIEZA VELVET z czarnymi nogami, terakota
216 zł

Krzesło jadalniane CIEZA VELVET z czarnymi nogami, terakota

87×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana

Do wysłania za 1 tydzień
Krzesło tapicerowane z aksamitu Luisa, 2 szt.
1239 zł

Krzesło tapicerowane z aksamitu Luisa, 2 szt.

Tapicerowana, metalowa, 2 sztuki

W magazynie
Pojemnik na kółkach Barboy, projekt Verner Panton
4299 zł

Pojemnik na kółkach Barboy, projekt Verner Panton

Nowoczesna, plastikowa, z kołkami

W magazynie
Krzesło tapicerowane z aksamitu Tess
1119 zł

Krzesło tapicerowane z aksamitu Tess

Nowoczesna, tapicerowana, składana

W magazynie
Krzesło jadalniane DAREN VELVET pomarańczowe
-5 %
174 zł183 zł

Krzesło jadalniane DAREN VELVET pomarańczowe

91×45×39 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynie
Kuchnia biurowa NIKA ze zlewem i kranem 1963 x 600 x 2000 mm, Pomarańczowy, prawo
-15 %
7624,77 zł8963,01 zł

Kuchnia biurowa NIKA ze zlewem i kranem 1963 x 600 x 2000 mm, Pomarańczowy, prawo

Nowoczesna, matowa, prosta

W magazynieDostawa gratis
Plastikowe krzesło kuchenne LINDY, pomarańczowy
124,23 zł

Plastikowe krzesło kuchenne LINDY, pomarańczowy

Nowoczesna, plastikowa, plastikowa

W magazynieDostawa gratis
Siedzisko na krzesło barowe Ingolf
109,9 zł

Siedzisko na krzesło barowe Ingolf

Tapicerowana

W magazynie
Krzesło OSAKA pomarańczowe z czarnymi nogami
97 zł

Krzesło OSAKA pomarańczowe z czarnymi nogami

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa

Do wysłania za 1 tydzień
Pomarańczowe krzesło OSAKA
98 zł

Pomarańczowe krzesło OSAKA

84×46×51 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynie
Krzesło do kuchni INCA VELVET aksamitne z czarnymi nogami, terakotowe
237 zł

Krzesło do kuchni INCA VELVET aksamitne z czarnymi nogami, terakotowe

78×49×55 cm, nowoczesna, tapicerowana

Do wysłania za 1 tydzień
Zestaw 2 koralowych krzeseł OSAKA z czarnymi nogami
185 zł

Zestaw 2 koralowych krzeseł OSAKA z czarnymi nogami

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa

W magazynie
Aksamitne krzesło do jadalni ORION VELVET ze złotymi nogami, terakota
610 zł

Aksamitne krzesło do jadalni ORION VELVET ze złotymi nogami, terakota

79×61×55 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynie
Krzesło koralowe OSAKA z czarnymi nogami
92 zł

Krzesło koralowe OSAKA z czarnymi nogami

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa

W magazynie
Pomarańczowe aksamitne krzesło do jadalni MILA z czarnymi nogami
185 zł

Pomarańczowe aksamitne krzesło do jadalni MILA z czarnymi nogami

86×45 cm, drewniana, tapicerowana

Do wysłania za 1 tydzień
Krzesło z drewna z ręcznie plecionym siedziskiem CH24 Wishbone Chair
2789 zł

Krzesło z drewna z ręcznie plecionym siedziskiem CH24 Wishbone Chair

Nowoczesna, drewniana, skandynawska

W magazynie
Zestaw 4 koralowych krzeseł OSAKA z czarnymi nogami
370 zł

Zestaw 4 koralowych krzeseł OSAKA z czarnymi nogami

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa

W magazynie
Hoker POZZA VELVET ze złotymi nogami, terakotowy
355 zł

Hoker POZZA VELVET ze złotymi nogami, terakotowy

102×43×49 cm, tapicerowana, nowoczesna

Do wysłania za 1 tydzień
Krzesło Tapicerowane FLAV Rude Nowoczesne
-14 %
299,9 zł349,9 zł

Krzesło Tapicerowane FLAV Rude Nowoczesne

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa

W magazynie
Kuchnia biurowa NIKA ze zlewem i kranem 1963 x 600 x 2000 mm, Pomarańczowy, lawo
-15 %
7624,77 zł8963,01 zł

Kuchnia biurowa NIKA ze zlewem i kranem 1963 x 600 x 2000 mm, Pomarańczowy, lawo

Nowoczesna, matowa, prosta

W magazynieDostawa gratis
Szafka kuchenna NIKA 1000 x 600 x 2000 mm, Pomarańczowy
2831,46 zł

Szafka kuchenna NIKA 1000 x 600 x 2000 mm, Pomarańczowy

200×100×60 cm, nowoczesna, matowa

W magazynieDostawa gratis
Krzesło z mikrofibry - Nandy 1 szt.
1545 zł

Krzesło z mikrofibry - Nandy 1 szt.

80×48,5×49,5 cm, tapicerowana, metalowa

Nowoczesne krzesło tapicerowane "Alyssa" imitacja aksamitu w kolorze pomarańczowym, 49,5x48,5 cm, 80h
2082,99 zł

Nowoczesne krzesło tapicerowane "Alyssa" imitacja aksamitu w kolorze pomarańczowym, 49,5x48,5 cm, 80h

80×49,5×48,5 cm, nowoczesna, tapicerowana

Dostawa gratis
Zestaw 4 krzeseł do jadalni "Sami" z materiału w kolorze rdzy i eleganckimi, nowoczesnymi, malowanymi metalowymi nogami
3315,78 zł

Zestaw 4 krzeseł do jadalni "Sami" z materiału w kolorze rdzy i eleganckimi, nowoczesnymi, malowanymi metalowymi nogami

80×46×57 cm, nowoczesna, tapicerowana

Dostawa gratis
HOMCOM Fotel Akcentowy z Podnóżkiem, Relaksacyjny w Wyglądzie Sztruksu, Fotel z Drewnianymi Nogami, Do Salonu, Pomarańczowy
802,9 zł

HOMCOM Fotel Akcentowy z Podnóżkiem, Relaksacyjny w Wyglądzie Sztruksu, Fotel z Drewnianymi Nogami, Do Salonu, Pomarańczowy

72×40×74 cm, drewniana, tapicerowana

W magazynieDostawa gratis
Greta - pomarańczowe krzesło materiałowe 2 szt.
1628 zł

Greta - pomarańczowe krzesło materiałowe 2 szt.

78,5×52×55,5 cm, tapicerowana, metalowa

Zestaw 4 nowoczesnych krzeseł z pomarańczowego polipropylenu "Azzurra" z malowaną metalową ramą do salonu
2380,56 zł

Zestaw 4 nowoczesnych krzeseł z pomarańczowego polipropylenu "Azzurra" z malowaną metalową ramą do salonu

79×46×55 cm, nowoczesna, plastikowa

Dostawa gratis
Zestaw 4 nowoczesnych krzeseł „Paola” z polipropylenu w kolorze rdzy z malowanymi metalowymi nogami
2550,6 zł

Zestaw 4 nowoczesnych krzeseł „Paola” z polipropylenu w kolorze rdzy z malowanymi metalowymi nogami

80×55×46 cm, nowoczesna, plastikowa

Dostawa gratis
Krzesło do jadalni MCW-G46 (zestaw 6 sztuk),  ciemna rama, pomarańczowe
1902,99 zł

Krzesło do jadalni MCW-G46 (zestaw 6 sztuk), ciemna rama, pomarańczowe

96×42×58 cm, nowoczesna, drewniana

Dostawa gratis
Zestaw 4 nowoczesnych krzeseł do salonu w kolorze rdzy "Woody" z metalowymi nogami, 46x57 cm, wys. 80 cm
3655,86 zł

Zestaw 4 nowoczesnych krzeseł do salonu w kolorze rdzy "Woody" z metalowymi nogami, 46x57 cm, wys. 80 cm

80×46×57 cm, nowoczesna, tapicerowana

Dostawa gratis
Zestaw 2 wysokich krzeseł "Alan" z pomarańczowej tkaniny, tapicerowanych, z podnóżkiem, 52x50 cm, 98h
2423,07 zł

Zestaw 2 wysokich krzeseł "Alan" z pomarańczowej tkaniny, tapicerowanych, z podnóżkiem, 52x50 cm, 98h

98×52×50 cm, tapicerowana, nowoczesna

Dostawa gratis
Frida - Krzesło z polipropylenu w kolorze rdzy, 4 szt.
1582 zł

Frida - Krzesło z polipropylenu w kolorze rdzy, 4 szt.

88×49×48,5 cm, nowoczesna, plastikowa

Krzesło do jadalni z funkcją obracania Malaga Halmar
579 zł

Krzesło do jadalni z funkcją obracania Malaga Halmar

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z weluru i czarnego metalu - Terakota - ELEANA
2049,99 zł

Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z weluru i czarnego metalu - Terakota - ELEANA

82×58×59 cm, tapicerowana, metalowa

W magazynieDostawa gratis
Zestaw 6 krzeseł z przeszyciami - Welur i czarny metal - Terakota - OLLUA
1589,99 zł

Zestaw 6 krzeseł z przeszyciami - Welur i czarny metal - Terakota - OLLUA

87×49,5×60 cm, tapicerowana, metalowa

W magazynieDostawa gratis
Zestaw 2 krzeseł z podłokietnikami z tkaniny i czarnego metalu - Terakota - HEKA
759,99 zł

Zestaw 2 krzeseł z podłokietnikami z tkaniny i czarnego metalu - Terakota - HEKA

78×59,5×61 cm, tapicerowana, metalowa

W magazynieDostawa gratis
Fotel z terakotową tapicerką - OSSANA
849,99 zł

Fotel z terakotową tapicerką - OSSANA

74×83×74 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynieDostawa gratis
Zestaw 2 krzeseł z tkaniny z bukli  i czarnego drewna kauczukowca - Terracotta - WILANA
849,99 zł

Zestaw 2 krzeseł z tkaniny z bukli i czarnego drewna kauczukowca - Terracotta - WILANA

85×56×60 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynieDostawa gratis
Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z weluru i metalu - Terrakota - PEGA
2159,99 zł

Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z weluru i metalu - Terrakota - PEGA

78×58,5×62 cm, tapicerowana, metalowa

W magazynieDostawa gratis
Fotel z teksturowanej tkaniny w kolorze terakota LUOSTO
499,99 zł

Fotel z teksturowanej tkaniny w kolorze terakota LUOSTO

83×87×79 cm, drewniana, tapicerowana

W magazynieDostawa gratis
Zestaw 2 krzeseł z przeszyciami - Welur i czarny metal - Terakota - OLLUA
559,99 zł

Zestaw 2 krzeseł z przeszyciami - Welur i czarny metal - Terakota - OLLUA

87×49,5×60 cm, tapicerowana, metalowa

W magazynieDostawa gratis
Zestaw 2 krzeseł z podłokietnikami - Welur i metal - Terakota - PEGA marki Pascal Morabito
759,99 zł

Zestaw 2 krzeseł z podłokietnikami - Welur i metal - Terakota - PEGA marki Pascal Morabito

78×58,5×62 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynieDostawa gratis
Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z bukli i drewna kauczukowego - Terakota i czarny - LIVELIA marki Pascal Morabito
3019,99 zł

Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z bukli i drewna kauczukowego - Terakota i czarny - LIVELIA marki Pascal Morabito

78×64×60 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynieDostawa gratis
Krzesło z podłokietnikami z teksturowanej tkaniny i drewna kauczukowego - Terakota i czarny - LIVELIA marki Pascal Morabito
559,99 zł

Krzesło z podłokietnikami z teksturowanej tkaniny i drewna kauczukowego - Terakota i czarny - LIVELIA marki Pascal Morabito

78×64×60 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynieDostawa gratis
Zestaw 6 krzeseł z tkaniny z bukli  i czarnego drewna heweowego - Terakota - WILANA
2419,99 zł

Zestaw 6 krzeseł z tkaniny z bukli i czarnego drewna heweowego - Terakota - WILANA

85×56×60 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynieDostawa gratis
Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Złota stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko obrotowe 180° - z powrotem
417 zł

Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Złota stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko obrotowe 180° - z powrotem

33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynie
Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Złota profil, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko obrotowe 180° - z powrotem
437 zł

Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Złota profil, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko obrotowe 180° - z powrotem

33-80×44-49×43-57 cm, tapicerowana, obrotowa

W magazynie
Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Biały stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko stałe
323 zł

Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Biały stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko stałe

76×49×57 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynie
Krzeso Mykle
29,95 zł

Krzeso Mykle

85×46×47 cm, plastikowa, metalowa

W magazynie
Zestaw 4 Krzese Synk Basic
112,31 zł

Zestaw 4 Krzese Synk Basic

82×49×43 cm, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Zestaw 4 Krzese Synk Basic
112,31 zł

Zestaw 4 Krzese Synk Basic

82×49×43 cm, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Stoek Tulipa
44,95 zł

Stoek Tulipa

82-102×36-37×31-40 cm, metalowa, industrialna

W magazynie
Zestaw krzeseł do jadalni Rubi Orange and Black, 2 szt.
946,99 zł

Zestaw krzeseł do jadalni Rubi Orange and Black, 2 szt.

85×52×42 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynieDostawa gratis
Zestaw krzeseł barowych Vento Tile Red and Black, 2 szt., 2 szt.
1188,99 zł

Zestaw krzeseł barowych Vento Tile Red and Black, 2 szt., 2 szt.

99×49×45 cm, tapicerowana, nowoczesna

W magazynie
Wysoki Stołek Ogrodowy Ores Wykonany Z Polipropylenu Óxido & ↑65 Cm - Sklum
234,95 zł

Wysoki Stołek Ogrodowy Ores Wykonany Z Polipropylenu Óxido & ↑65 Cm - Sklum

Nowoczesna, plastikowa

W magazynie
Zestaw 2 Wysokich Stołków Ogrodowych Ores Z Polipropylenu Óxido & ↑75 Cm - Sklum
489,95 zł

Zestaw 2 Wysokich Stołków Ogrodowych Ores Z Polipropylenu Óxido & ↑75 Cm - Sklum

Retro, plastikowa, zestawy

W magazynie
Zestaw 4 Wysokich Stołków Ores Z Polipropylenu Óxido & ↑75 Cm - Sklum
929,95 zł

Zestaw 4 Wysokich Stołków Ores Z Polipropylenu Óxido & ↑75 Cm - Sklum

Nowoczesna, plastikowa, zestawy

W magazynie
Zestaw 4 Sztaplowanych Krzeseł Jadalnianych Z Podłokietnikami, Wykonanych Z Aluminium I Syntetycznego Rattanu Amatria Terracota - Sklum
1399,95 zł

Zestaw 4 Sztaplowanych Krzeseł Jadalnianych Z Podłokietnikami, Wykonanych Z Aluminium I Syntetycznego Rattanu Amatria Terracota - Sklum

Rattanowa, metalowa, z podłokietnikami

W magazynie
Zestaw 4 Krzeseł Jadalnych Wendell Z Polipropylenu Z Podłokietnikami Terracota - Sklum
839,95 zł

Zestaw 4 Krzeseł Jadalnych Wendell Z Polipropylenu Z Podłokietnikami Terracota - Sklum

Nowoczesna, plastikowa, plastikowa

W magazynie
Zestaw 4 Regulowanych Wysokich Stołków Ze Stali I Drewna Wiązowego Bardder Orange 137c - Sklum
679,95 zł

Zestaw 4 Regulowanych Wysokich Stołków Ze Stali I Drewna Wiązowego Bardder Orange 137c - Sklum

Drewniana, obrotowa, metalowa

W magazynie
Krzesło Jadalniane Z Podłokietnikami Tapicerowane Greca Bouclé W Kolorze Terakoty - Sklum
659,95 zł

Krzesło Jadalniane Z Podłokietnikami Tapicerowane Greca Bouclé W Kolorze Terakoty - Sklum

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Zestaw 6 Sztaplowanych Krzeseł Jadalnianych Z Podłokietnikami Z Polipropylenu Ivor Terracota - Sklum
1319,95 zł

Zestaw 6 Sztaplowanych Krzeseł Jadalnianych Z Podłokietnikami Z Polipropylenu Ivor Terracota - Sklum

Nowoczesna, plastikowa, plastikowa

W magazynie
Zestaw 4 Krzeseł Do Jadalni Lix, Które Można Sztaplować Naranja Azafrán | Saffron Orange - Sklum
594,95 zł

Zestaw 4 Krzeseł Do Jadalni Lix, Które Można Sztaplować Naranja Azafrán | Saffron Orange - Sklum

Drewniana, metalowa, industrialna

W magazynie
Zestaw 4 Krzeseł Tapicerowanych Bunia Z Podłokietnikami Natural Wood & Bouclé W Kolorze Terakoty - Sklum
1869,95 zł

Zestaw 4 Krzeseł Tapicerowanych Bunia Z Podłokietnikami Natural Wood & Bouclé W Kolorze Terakoty - Sklum

Drewniana, tapicerowana, wysokość

W magazynie
Zestaw 2 Krzeseł Jadalnianych Glamm Złoto & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum
349,95 zł

Zestaw 2 Krzeseł Jadalnianych Glamm Złoto & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa

W magazynie
Krzesło do jadalni DCH-C2148 ORA2 z wodoodpornymmateriałem
422,99 zł

Krzesło do jadalni DCH-C2148 ORA2 z wodoodpornymmateriałem

91×60×57 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynie
Zestaw krzeseł do jadalni DCL-X7018 YEL2, 4 szt.
-24 %
804,99 zł1058,99 zł

Zestaw krzeseł do jadalni DCL-X7018 YEL2, 4 szt.

98×44×59 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynieDostawa gratis
Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Biały stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko obrotowe 180° - z powrotem
417 zł

Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Biały stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko obrotowe 180° - z powrotem

33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynie
Krzesło Colin na metalowych nogach – nowoczesne i tapicerowane : Kolor nogi - Dąd stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko stałe, Typ tkaniny - Vogue
323 zł

Krzesło Colin na metalowych nogach – nowoczesne i tapicerowane : Kolor nogi - Dąd stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko stałe, Typ tkaniny - Vogue

76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynie
Krzesło OSAKA pomarańcz / nogi naturalne x 1
90 zł

Krzesło OSAKA pomarańcz / nogi naturalne x 1

81×46×54 cm, nowoczesna, drewniana

Krzesło WAT cynober/ ciemny pomarańcz / nogi naturalne
93 zł

Krzesło WAT cynober/ ciemny pomarańcz / nogi naturalne

84×46×51 cm, nowoczesna, drewniana

Zestaw krzeseł do jadalni Rubi Orange and Black, 4 szt.
1892,99 zł

Zestaw krzeseł do jadalni Rubi Orange and Black, 4 szt.

85×52×42 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynie
Zestaw 4 Krzeseł Do Jadalni Ores Z Polipropylenu, Które Można Sztaplować Óxido - Sklum
679,95 zł

Zestaw 4 Krzeseł Do Jadalni Ores Z Polipropylenu, Które Można Sztaplować Óxido - Sklum

Nowoczesna, plastikowa, plastikowa

W magazynie
Zestaw 4 Wysokich Stołków Ogrodowych Ores Z Polipropylenu Óxido & ↑75 Cm - Sklum
929,95 zł

Zestaw 4 Wysokich Stołków Ogrodowych Ores Z Polipropylenu Óxido & ↑75 Cm - Sklum

Nowoczesna, materiałowa, plastikowa

W magazynie
Zestaw 4 Wysokich Stołków Ogrodowych Ores Z Polipropylenu Óxido & ↑65 Cm - Sklum
839,95 zł

Zestaw 4 Wysokich Stołków Ogrodowych Ores Z Polipropylenu Óxido & ↑65 Cm - Sklum

Nowoczesna, materiałowa, plastikowa

W magazynie
Zestaw 2 Wysokich Taboretów Ores Óxido & ↑75 Cm - Sklum
489,95 zł

Zestaw 2 Wysokich Taboretów Ores Óxido & ↑75 Cm - Sklum

Retro, plastikowa, zestawy

W magazynie
Zestaw 2 Krzeseł Ogrodowych Wendell Z Polipropylenu Z Podłokietnikami Terracota - Sklum
444,95 zł

Zestaw 2 Krzeseł Ogrodowych Wendell Z Polipropylenu Z Podłokietnikami Terracota - Sklum

Plastikowa, plastikowa, z podłokietnikami

W magazynie
Zestaw 4 Krzeseł Jadalnianych Z Podłokietnikami, Tapicerowanych Tkaniną Bouclé Greca Bouclé W Kolorze Terakoty - Sklum
2369,95 zł

Zestaw 4 Krzeseł Jadalnianych Z Podłokietnikami, Tapicerowanych Tkaniną Bouclé Greca Bouclé W Kolorze Terakoty - Sklum

Nowoczesna, tapicerowana, plastikowa

W magazynie
Krzesło Barowe Wendell Stackable Polypropylene Terracota & ↑65 Cm - Sklum
229,95 zł

Krzesło Barowe Wendell Stackable Polypropylene Terracota & ↑65 Cm - Sklum

Nowoczesna, materiałowa, plastikowa

W magazynie
Zestaw 2 Sztaplowanych Krzeseł Jadalnianych Z Podłokietnikami Z Polipropylenu Ivor Terracota - Sklum
489,95 zł

Zestaw 2 Sztaplowanych Krzeseł Jadalnianych Z Podłokietnikami Z Polipropylenu Ivor Terracota - Sklum

Nowoczesna, plastikowa, plastikowa

W magazynie
Krzesło Do Jadalni Lix Sztaplowane Naranja Azafrán | Saffron Orange - Sklum
165,95 zł

Krzesło Do Jadalni Lix Sztaplowane Naranja Azafrán | Saffron Orange - Sklum

Nowoczesna, plastikowa, metalowa

W magazynie
Okrągły Stół Jadalniany Ø110 Cm Z Aluminium Elton Terracota - Sklum
899,95 zł

Okrągły Stół Jadalniany Ø110 Cm Z Aluminium Elton Terracota - Sklum

110 cm, ⌀ 110 cm, nowoczesna, okrągła

W magazynie
Tapicerowane Krzesło Jadalniane Glamm Negro & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum
165,95 zł

Tapicerowane Krzesło Jadalniane Glamm Negro & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa

W magazynie
Tapicerowane Krzesło Jadalniane Glamm Drewno Naturalne & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum
165,95 zł

Tapicerowane Krzesło Jadalniane Glamm Drewno Naturalne & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Tapicerowane Krzesło Jadalniane Glamm Złoto & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum
184,95 zł

Tapicerowane Krzesło Jadalniane Glamm Złoto & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa

W magazynie
Zestaw 4 Krzeseł Jadalnianych Glamm Negro & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum
594,95 zł

Zestaw 4 Krzeseł Jadalnianych Glamm Negro & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa

W magazynie
Wysoki Okrągły Stół Ogrodowy Ø60 Cm Z Żelaza Mizzi Terracota - Sklum
439,95 zł

Wysoki Okrągły Stół Ogrodowy Ø60 Cm Z Żelaza Mizzi Terracota - Sklum

⌀ 60 cm, okrągła, nowoczesna

W magazynie
Rozkładany Prostokątny Stół Jadalniany Z Aluminium Karena Terracota & 180 - 240 X 90 Cm - Sklum
2599,95 zł

Rozkładany Prostokątny Stół Jadalniany Z Aluminium Karena Terracota & 180 - 240 X 90 Cm - Sklum

180-240×90 cm, rozkładana, nowoczesna

W magazynie
Krzeso Drata
34,95 zł

Krzeso Drata

88,5×42×38 cm, tapicerowana, metalowa

W magazynie
Krzesło Colin na metalowych nogach – nowoczesne i tapicerowane : Kolor nogi - Biały stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko stałe, Typ tkaniny - Vogue
323 zł

Krzesło Colin na metalowych nogach – nowoczesne i tapicerowane : Kolor nogi - Biały stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko stałe, Typ tkaniny - Vogue

76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynie
Krzesło OSAKA pomarańcz / nogi czarne x 1
97 zł

Krzesło OSAKA pomarańcz / nogi czarne x 1

81×46×54 cm, drewniana, plastikowa

K520 krzesło velvet cynamonowy, obracane, nowoczesne, metalowy stelaż
299 zł

K520 krzesło velvet cynamonowy, obracane, nowoczesne, metalowy stelaż

84×46×61 cm, nowoczesna, tapicerowana

Zestaw krzeseł barowych Rubi Tile Red and Black, 4 szt., 4 szt.
2419,99 zł

Zestaw krzeseł barowych Rubi Tile Red and Black, 4 szt., 4 szt.

97×52×42 cm, tapicerowana, nowoczesna

W magazynie
Zestaw krzeseł do jadalni Dore Tile Red and Black, 2 szt.
1014,99 zł

Zestaw krzeseł do jadalni Dore Tile Red and Black, 2 szt.

86×54×55 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynie
Wysoki Stołek Ogrodowy Ores Wykonany Z Polipropylenu Óxido & ↑75 Cm - Sklum
259,95 zł

Wysoki Stołek Ogrodowy Ores Wykonany Z Polipropylenu Óxido & ↑75 Cm - Sklum

Nowoczesna, plastikowa

W magazynie
Stapelbare Eetkamerstoel Van Polypropyleen Ores Óxido - Sklum
189,95 zł

Stapelbare Eetkamerstoel Van Polypropyleen Ores Óxido - Sklum

Nowoczesna, plastikowa, staplowalna

W magazynie
Zestaw 2 Wysokich Taboretów Ores Óxido & ↑65 Cm - Sklum
444,95 zł

Zestaw 2 Wysokich Taboretów Ores Óxido & ↑65 Cm - Sklum

Retro, plastikowa, zestawy

W magazynie
Zestaw 4 Wysokich Stołków Ores Z Polipropylenu Óxido & ↑65 Cm - Sklum
839,95 zł

Zestaw 4 Wysokich Stołków Ores Z Polipropylenu Óxido & ↑65 Cm - Sklum

Nowoczesna, plastikowa, zestawy

W magazynie
Krzesło Barowe Wendell Stackable Polypropylene Terracota & ↑75 Cm - Sklum
239,95 zł

Krzesło Barowe Wendell Stackable Polypropylene Terracota & ↑75 Cm - Sklum

Nowoczesna, materiałowa, plastikowa

W magazynie
Zestaw 4 Krzeseł Jadalnianych Glamm Złoto & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum
664,95 zł

Zestaw 4 Krzeseł Jadalnianych Glamm Złoto & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa

W magazynie
Zestaw 2 Krzeseł Jadalnianych Z Polipropylenu I Żelaza Tupah Terracota - Sklum
359,95 zł

Zestaw 2 Krzeseł Jadalnianych Z Polipropylenu I Żelaza Tupah Terracota - Sklum

Nowoczesna, plastikowa, plastikowa

W magazynie
Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Biały profil, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko obrotowe 180° - z powrotem
437 zł

Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Biały profil, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko obrotowe 180° - z powrotem

33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynie
Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Złota stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko obrotowe 360°
417 zł

Krzesło Colin tkanina Vogue noga metalowa : Kolor nogi - Złota stożek, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko obrotowe 360°

76-80×46-49×54-57 cm, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Zestaw 4 Krzese Synk Basic
112,31 zł

Zestaw 4 Krzese Synk Basic

82×49×43 cm, drewniana, skórzana

W magazynie
Krzesło Colin na metalowych nogach – nowoczesne i tapicerowane : Kolor nogi - Złota profil, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko stałe, Typ tkaniny - Vogue
341 zł

Krzesło Colin na metalowych nogach – nowoczesne i tapicerowane : Kolor nogi - Złota profil, Kolor tkaniny - VOGUE - VOGUE 9, Typ siedziska - Siedzisko stałe, Typ tkaniny - Vogue

76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynie
Zestaw krzeseł do jadalni Yildiz Tile Red and Black, 2 szt., 2 szt.
656,99 zł

Zestaw krzeseł do jadalni Yildiz Tile Red and Black, 2 szt., 2 szt.

82×43×42 cm, nowoczesna, tapicerowana

W magazynieDostawa gratis
Krzesła do jadalni CO Tile Red and Walnut
859,99 zł

Krzesła do jadalni CO Tile Red and Walnut

76×58×49 cm, nowoczesna, drewniana

W magazynie
Zestaw krzeseł barowych Vento Tile Red and Black, 4 szt., 4 szt.
2375,99 zł

Zestaw krzeseł barowych Vento Tile Red and Black, 4 szt., 4 szt.

99×49×45 cm, tapicerowana, nowoczesna

W magazynie
Zestaw 2 Krzeseł Jadalnianych Z Podłokietnikami, Tapicerowanych Tkaniną Bouclé Greca Bouclé W Kolorze Terakoty - Sklum
1249,95 zł

Zestaw 2 Krzeseł Jadalnianych Z Podłokietnikami, Tapicerowanych Tkaniną Bouclé Greca Bouclé W Kolorze Terakoty - Sklum

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Zestaw 2 Krzeseł Do Jadalni Z Możliwością Sztaplowania, Z Polipropylenu Wendell Terracota - Sklum
359,95 zł

Zestaw 2 Krzeseł Do Jadalni Z Możliwością Sztaplowania, Z Polipropylenu Wendell Terracota - Sklum

Nowoczesna, plastikowa, plastikowa

W magazynie
Zestaw 2 Składanych Wysokich Stołków Wendell Z Polipropylenu Terracota & ↑75 Cm - Sklum
454,95 zł

Zestaw 2 Składanych Wysokich Stołków Wendell Z Polipropylenu Terracota & ↑75 Cm - Sklum

Drewniana, nowoczesna, materiałowa

W magazynie
Zestaw 2 Składanych Krzeseł Do Jadalni Lix Naranja Azafrán | Saffron Orange - Sklum
314,95 zł

Zestaw 2 Składanych Krzeseł Do Jadalni Lix Naranja Azafrán | Saffron Orange - Sklum

Nowoczesna, składana, metalowa

W magazynie
Krzesło Do Jadalni Bunia Tapicerowane Z Podłokietnikami Natural Wood & Bouclé W Kolorze Terakoty - Sklum
519,95 zł

Krzesło Do Jadalni Bunia Tapicerowane Z Podłokietnikami Natural Wood & Bouclé W Kolorze Terakoty - Sklum

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Tapicerowane Krzesło Jadalniane Glamm Ciemne Drewno & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum
189,95 zł

Tapicerowane Krzesło Jadalniane Glamm Ciemne Drewno & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

W magazynie
Zestaw 2 Krzeseł Jadalnianych Glamm Negro & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum
314,95 zł

Zestaw 2 Krzeseł Jadalnianych Glamm Negro & Aksamitny Rost & Aksamitny - Sklum

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa

W magazynie
Pomiń stopkę, przejdź do początku stronyPrzejdź do początku strony