








Wymiary 84×46×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Pomarańczowy Metal (nogi): Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Wysokość: 84 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 41 cm Szerokość siedziska: 46 cm Waga: ok. 3,3 kg Specyfikacja Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Stabilna metalowa konstrukcja Bezpieczne antypoślizgowe adaptery Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją Dostarczane w demontażu Krzesło jest przeznaczone tylko do użytku domowego Opakowanie tego zestawu zawiera 2 szt. pomarańczowych krzeseł jadalnych OSAKA z czarnymi nogami Minimalizm, który zachwyca Styl skandynawski zdobył serca wielu miłośników designu dzięki swojej prostocie, funkcjonalności i ponadczasowemu wyglądowi. Takie samo jest to krzesło – czyste linie i wyrazisty kolor łatwo wpasują się w każde wnętrze. Niezależnie od tego, czy postawisz je przy stole, w biurze czy w pokoju gościnnym, będzie wyglądać lekko, elegancko i nowocześnie. Styl skandynawski kładzie nacisk nie tylko na estetykę, ale także na komfort – co to krzesło doskonale spełnia.
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Zestawy | Zestawy |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |

Metalowa, z podłokietnikami, materiałowa

Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

Tapicerowana, industrialna, materiałowa

Nowoczesna, prowansalska, materiałowa

Nowoczesna, metalowa, industrialna





Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska

87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa

Składana, materiałowa
W magazynie
Metalowa, retro
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, skórzana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, materiałowa
Dostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
Tapicerowana, skandynawska, retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, materiałowa


Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
90×200 cm, regulowana
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
90×200 cm
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie