Polecamy
Brak w magazynie
Stanex Bawełniana pościel Magnolia złota, 140 x220 cm, 70 x 90 cm, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
98,99 zł
Historia cen
- 2.04.2026 - 98,99 zł
- 26.02.2026 - 98,99 zł
- 7.02.2026 - 110,99 zł
- 28.01.2026 - 102,49 zł
- 25.01.2026 - 101,99 zł
- 7.01.2026 - 99,99 zł
- 2.12.2025 - 102,99 zł
- 19.11.2025 - 92,99 zł
- 31.10.2025 - 102,99 zł
- 29.10.2025 - 102,49 zł
- 22.10.2025 - 95,99 zł
- 22.10.2025 - 98,49 zł
- 13.10.2025 - 103,49 zł
- 11.10.2025 - 102,99 zł
- 8.10.2025 - 93,99 zł
- 1.10.2025 - 101,99 zł
- 22.09.2025 - 110,99 zł
- 17.09.2025 - 88,79 zł
- 20.08.2025 - 84,49 zł
- 13.08.2025 - 91,49 zł
- 1.08.2025 - 99,49 zł
- 9.06.2025 - 98,99 zł
- 5.06.2025 - 98,49 zł
- 30.04.2025 - 97,99 zł
- 9.04.2025 - 95,49 zł
- 2.04.2025 - 103,99 zł
- 26.03.2025 - 112,99 zł
- 10.02.2025 - 122,99 zł
Opis produktu
Urzekający kwiatowy wzór pościeli Magnolia zachwyca uroczą kombinacją kolorów i stonowaną elegancją. Poszewki na poduszki są szyte z metrażu, dzięki różnorodności wzoru każda jest inna. Zalecamy pranie na lewej stronie bez wybielaczy i chemicznych środków czyszczących.Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszewka na kołdrę 140 x 220 cm
Specyfikacje
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Guziki, Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 125 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Guziki |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |
Recenzje
5.01 ocena
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Najlepsze produkty od 4home

241,99 zł254,99 zł
Mäser Zestaw płytkich i głębokich talerzy 8 szt. SMOKY'S – brązowy
Głęboka, nowoczesna, płytka
W magazynie
308,99 zł325,99 zł
Mäser Zestaw naczyń śniadaniowych 12 szt. SMOKY'S – brązowy
W magazynie
47,99 zł64,99 zł
4Home Dziecięca pościel bawełniana do łóżeczka Fairytale Dream, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
56,99 zł60,99 zł
4Home Firana Castle prosta, fioletowy, 350 x 175 cm
Prosta
W magazynie
48,99 zł51,99 zł
Orion Zestaw słoików z zakrętką 0,3 l, 12 szt.
W magazynie
59,99 zł63,99 zł
Obrus świąteczny Choinka szary, 40 x 140 cm
Obrusy bożonarodzeniowe, poliestrowa, prostokątna
W magazynie
70,99 zł74,99 zł
Skrzat bożonarodzeniowy z oświetleniem LED Henri, 14 x 38 x 21 cm
Skrzat
W magazynie
169,99 zł179,99 zł
Rabalux 4068 Diana lampa stojąca,
W magazynie
16,99 zł17,99 zł
Wisząca dekoracja tekstylna, ozdoba Biała choinka
Na choinkę
W magazynie
287,99 zł303,49 zł
Rolser Torba na zakupy na kółkach Plegamatic Oryginalny MF, czarny
97×42×27 cm, na kółkach
W magazynie
628,99 zł698,99 zł
Berlinger Haus 10-częściowy komplet kuchenny Aquamarine Metallic Line
Zestawy, stal nierdzewna, z pokrywką
W magazynieDostawa gratis
8,99 zł9,99 zł
Sztuczna Sakura, 3 pędy, wys. 66 cm, różowy
W magazynie
32,99 zł
4Home Elastyczny pokrowiec na fotel Nature, 75 - 95 cm
Elastyczna
W magazynie
40,99 zł43,99 zł
Bordiura samoprzylepna Kolorowy dym, 500 x 14 cm
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
39,99 zł42,99 zł
4Home Świąteczna pościel bawełniana Christmas joy, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
54,99 zł
4Home prześcieradło jersey Serduszka, 180 x 200 cm
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
32,99 zł
4Home Dziecięca pościel bawełniana do łóżeczka Little mouse, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
44,99 zł
4Home Szklanka termiczna Flowers Hot&Cool 350 ml, 2 szt.
Szklana
W magazynie





























