


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 44,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Firana z ornamentami przypominającymi wzór zamkowy z pewnością nada twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter, a ponadto sprawi, że każde pomieszczenie stanie się bardziej przytulne. Wykonana z wysokiej jakości materiału. Dzięki solidnej lamówce firanę można zawiesić na żabkach i od razu powiesić na oknie. Taśma do marszczenia nie wchodzi w skład zestawu.
| Szerokość: | 350 cm |
|---|
| Wielkość okna | Balkonowe |
|---|---|
| Styl | Orientalny |
| Kolor | Fioletowa |
| Rodzaj | Woalowe |
| Zakończenie | Proste |
| Mocowanie | Na kij |
| Lokalizacja | Salon |
| Materiał | 100% poliester |
| Rozmiar | 350 x 175 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |

Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie
Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie

Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie
101-200×201-300 cm
W magazynie
Rustykalna
W magazynie

Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie


Nowoczesna, metr, kuchnia
W magazynie
Balkonowa, woalowa, prosta
W magazynie

Balkonowa, prosta, industrialna
W magazynie
Rustykalna, retro, metr
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, rustykalna
W magazynie

Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, skandynawska
W magazynie

Prosta, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, retro, metr
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, retro
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, retro, metr
W magazynie
Nowoczesna, prosta, francuska
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie