


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta urocza rodzina małych myszek sprawi, że Twoje dziecko będzie spało jak w bajce. Wesoła pościel bawełniana do łóżeczka w neutralnym kolorze beżowym stanie się doskonałą ozdobą każdego pokoju. Dzieciom z pewnością spodoba się ten uroczy wzór, który wyczaruje na ich twarzach szeroki uśmiech. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna dla wrażliwej skóry dziecka. Możesz więc zasnąć wiedząc, że w 100% zadbano o komfort Twojego dziecka. Pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 40 x 60 cm 1x poszwę na kołdrę 100 x 135 cm
| Asortyment | Do łóżeczka |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 100 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

90×200 cm, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, flanelowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, mikroplusz
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie

Zestawy, stal nierdzewna, z pokrywką
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie