












Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana Jesień marki 4Home wprowadzi do sypialni ciepłą atmosferę złotych liści i naturalnego spokoju. Delikatne odcienie brązowego, ochrowego i pomarańczowego koloru przywodzą na myślsłoneczne jesienne dni i tworzą przyjemną, przytulną atmosferę. Naturalne motywy liści, gałązek i żołędzi harmonijnie komponują się zkażdym wnętrzem sypialni, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i rustykalnym. Praktyczne dwustronne wykonanie pozwala łatwo zmieniać wygląd sypialni w zależności od nastroju. Pościel jest uszyta z 100% bawełny, która jest miękka w dotyku, oddychająca i przyjemna dla skóry. Materiał wyróżnia się jakością i wytrzymałością, dzięki czemu długo zachowuje nasycone kolory i przyjemną strukturę. W kontakcie ze skórą jest naturalnie miękki i zapewnia komfortowy sen nawet po ciężkim dniu. Jakość potwierdza certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który gwarantuje, że tkanina jest bezpieczna dla zdrowia i przyjazna dla skóry. Pościel zapinana na zamek błyskawiczny jest łatwa do zmiany i konserwacji. Zestaw zawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 140 × 220 cm i poszewkę na poduszkę 70 × 90 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do przedłużonego łóżka pojedynczego. Konserwacja jest prosta, pościel można prać w temperaturze 40°C, suszyć w suszarce i prasować w średniej temperaturze. Główne zalety produktu przyjemne jesienne kolory i naturalne motywy dwustronna konstrukcja ułatwiająca zmianę stylu wysokiej jakości 100% bawełna gwarantująca miękkość i przewiewność praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny łatwa konserwacja, możliwość prania w pralce i suszenia w suszarce certyfikat OEKO-TEX Standard 100 potwierdza, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia Zawartość opakowania 1× poszwa na kołdrę 140 × 220 cm 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jesień |
| Kolor | Brązowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Ładne wykonanie z każdą stroną inną, niestety trudno się je prasuje, strony do siebie nie pasują.
Bardzo ładnie.
Wysokiej jakości bawełniana pościel, akceptowalne ceny
Dobra cena i przyjemny sen.

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jesienna, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
150×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, w serduszka, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie